Özel Cuma Mesajları Cuma Günü Sözleri

Özel Cuma Mesajları Cuma Günü Sözleri

özel cuma mesajları cuma günü sözleri

Özel Cuma Mesajları Cuma Günü Sözleri

En Güzel Cuma Günü Mesajları

en son cuma mesajları en şık cuma mesajları anlamlı cuma mesajlar cuma gününe özel sözler cuma gecesi mesajları cuma mesajı resimli cuma mesajları cuma resimli mesajlar

Allah’ım sen bizlerin içlerinde sakladıklarını bilensin. Avuç içlerimde sakladığım tüm duaları sen işitensin. Benim için hayır olan ne ise sen onu yüreğime razı eyle Allah’ım. Rabbim bu günün hürmetine tüm din kardeşlerimi merhametinle af eyle ve Allah’ım hak dini kabul etmeyen, tanımayan kullarına bu günün hürmetine İslam ile tanışmayı nasip eyle.

Öyle bir Cumanız olsun ki kuş gibi hafiflesin omuzlarınız. Dertleriniz bitsin, yüzünüz gülsün. Borcun varsa borcunu ödeyecek gücü Allah bugünün hürmetine sana versin. Derdin varsa Allah dermanını bağışlasın. Kimin ne derdi varsa, ne dileği var ise Allah bu Cuma günü hürmetine ona bağışlasın.

Allah’ım! Sen Kuran’da biz kullarına isteyin vereyim diye vadettin. Bu Cuma günü hürmetine avuçlarımı sana açtım. Senden dileniyorum Allah’ım! Sen açlıktan ağlayan gözler bırakma Dünya üzerinde, barış içinde kullarına yaşanabileceğini bir vesile ile göster. Bu Cuma hürmetine gözlerimizde ki hırs perdesini kaldır ve ölümün var olduğunu bize hatırlat. Allah’ım karşına çıkacak bir amel ile ölmeyi nasip et.

Günlerin en hayırlısıdır Cuma, dinin son dayanağıdır İslam, Peygamberlerin en kutlusudur Gül kokulu Muhammet ve cennetin güzel köşesidir Firdevs Cenneti. Allah biz kullarını Tuba ağacı altında gölgelenen, Firdevs cennetinde yaşayan kullarından eylesin. Âmin.

 

En Şık Cuma Mesajları Kısa

 

Ölüm bizi bir gölge gibi kovalıyor. Biz kullar bilemeyiz ölümün ne zaman geleceğini. Dünya bir fani handır. Doğarken kapıdan girersin, ölüm ile han kapısından çıkarsın. Ahiret ise baki hayatımızın tek durağıdır. Ahiret hayatında mükafatlandırmak için iyi ameller ile azık torbamızı doldurmamız dileğiyle. Cuma gününüz bereketli olsun.

Eyüp Sultan Gül Muhammedi (Sallalahu Aleyhi ve Sellem) görünce dünyası cennet oldu. Annesinin kuzusu Veysel Karani Resül (Sallalahu Aleyhi ve Sellem) aşkından cennet ile müjdelendi. Allah’ım sen bu Cuma hürmetine bizlere de nasip eyle Peygamberimizin (Sallalahu Aleyhi ve Sellem) gül cemalini görmeyi. Bizlere sen nasip eyle ahir hayatta onla sohbet etmeyi.

Özel Cuma Mesajları Cuma Günü Sözleri herkes için özel cuma videoları

Mekke yollarında toza çamura bulaşmış bir çocuk olsa idim. Gül cemalli Peygamberimizle (Sallalahu Aleyhi ve Sellem) Uhudda aynı safta savaşsa idim. Sümeyye Rahmetullahi Aleyh gibi dinimden dönmem deyip cennetle müjdelense idim. Allah’ım sen Cuma hürmetine bizi bu ahir zamanda cennetle müjdelenenlerden eyle.

Daha fazla ve en güzel cuma mesajları için Güzel Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

 

En Yeni Cuma Mesajları

 

Allah eksik etmesin bereketini üstünden, O her daim görüyor seni gökyüzünden. Sen dua kapısını aç, o alır seni canı gönülden. Hayırlı cumalar.

Mübarek olan en büyük günlerden birisi de cuma günüdür Rabbim bu günün hürmetine bizi bu günde razı olduğu kullarından eylesin. Razı olacağı amelleri yapmayı bizlere kolay eylesin. Amin.

Yaşıyorsun diye ölümü unutma. Kolaydasın diye zorluğu unutma. Sen yüreğinde tut Allah sevgisini daima. Hayırlı olsun yine mübarek cuma.

Karnımızın açlığını hissettiğimiz anda hemen yemek yemek istediğimiz gibi ruhumuzun açlığını da ibadet yaparak giderebiliriz. Rabbim bizi açlıkla imtihan etmesin. Amin.

Ettim seni seyran…

Kötü kötüyse  sen uyma şeytana. Sen yürü Allah yolundan o seni götürür doğruya. Bugün de cumanız mübarek ola.

 

Videolu Cuma Mesajı

en güzel cuma videosu

beğenerek izleyeceğiniz güzel bir cuma günü mesajı videosu