Güzel Cuma Mesajları

Güzel Cuma Mesajları

güzel cuma mesajları

Güzel Cuma Mesajları

En Son Cuma Mesajları 

cuma mesajları yeni cuma mesajı cuma sözleri cuma yazıları resimli cuma mesajları en güzel cuma mesajları paylaşıp sevdiklerinize hediye edebileceğiniz yazılı cuma mesajları cumanız mübarek olsun

Allah yolunda gidenlere, iman ile yol yürüyenlere, dostlarına selam verene selam olsun. Cumanız mübarek olsun.

Cennet sizin eviniz olsun, kıble yönünüz olsun, dualar kurtarıcınız, Allah yardımcınız olsun. Herkesin cuması mübarek olsun.

Namazını eksik etme, Kuran’ı dilinden mahrum etme. Allah’ı yar bil kendine, bu cumanı da hayırlı eyle.

Şükür yine gördük Cumayı, ahirete hazırlık yap boş ver bu dünyayı. Namaz kıl dua et hayırlı kıl cumanı.

Bak ezan okunuyor, Rabbim seni huzuruna davet ediyor, bırak işi gücü bu dünya değil ahirette meleklerin seni bekliyor. Hayırlı cumalar.

Kuşkusuz Allah rızkı verendir. Dua edene istediğini nasip edendir. Sen git et duanı Allah kalbindekini görecektir. Cumanız mübarek olsun.

Hayallerin daha kötüyse kaderinden, bırak gerçekleşmesin düşlerin. Allah bilir gideceğin yolu sen sadece yaşadıklarına sevin. Cumanız mübarek, kalbiniz huzurlu olsun.

Eksik etme duanı kalbinden, düşürme Allah’ı dilinden. Bak yine Cuma geldi, beri gelme camiden.

 

En Şık Cuma Mesajları 

 

Allah edilen duaları her gün görüyorsa, Cuma günü daha kabul oluyor. Bugün hiçbir iş yapma dua et Allah’a. Cumanız mübarek olsun.

Göstermesin evlat acısı, o dünyanın en acısı. Sen dua et Allah’a melekler korusun evladını. Cumanız mübarek, istekleriniz gerçek olsun.

Cuma berekettir, cuma hayırlara işarettir. Sevgini göster Allah’a o sana istediğini verir. Dilerim bu cuma da sana hayırlar getirir.

Her dünya malını alamadığında aklına Peygamberin gelsin. O ne zor şartlar altında yaşamış sen neyin derdindesin. Cuma sabahı geldiğinde aç Kuran’ı kalbine nur insin.

Sen af dile de affetmemek Allah’a kalsın. Sen et tövbeni, kalbini huzur sarsın. Cumanız mübarek olsun, yüzünüzde nur eksik olmasın.

Allah tüm kalbi iyilerden razı olsun. Mesafe uzak olsa da gönüller bir olsun. Bak yine geldi mübarek gün, senin de cuman mübarek olsun.

Sabır et, O sana istediğini verecektir. Belki bugün değil lakin yarın seni de kaderinle yüzleştirecektir. Sen kötü için dua ederken o sana iyiyi gösterecektir. Allah’ın kelamı ile dolu bir Cuma olsun, cumanız mübarek olsun. 

 

Güzel Cuma Mesajı Resimli

 

resimli cuma mesajı

Güzel Cuma Mesajları

güzel cuma mesajı resimli

cuma günü resimli mesajı

 

Cuma Mesajları Videoları 

cuma videosu

 

 

cuma günü videoları