en şık cuma mesajları resimli

en şık cuma mesajları resimli
en şık cuma mesajları resimli

en şık cuma mesajları resimli

en güzel cuma mesajları ile sizlere çok beğeneceğinizi düşündüğümüz resimli cuma mesajı hazırladık sevdiklerinizle paylaşmanın keyfini çıkartmanızı dilerim hayırlı cumalar

 

En Beğenilen Cuma Mesajları Yazılı

 

Allah’ım sen bizi bizden iyi bilensin. Bizi zinadan, gıybetten ve haram lokma yemekten koru Allah’ım. Allah’ım ben benden vazgeçtiğimde sen bizden vazgeçme. Cumamız bize Rahmet yağmurları yağdırsın ve bizi kedersiz günlere götürsün. Amin.

Derdimiz var ama şükür sen varsın Allah’ım. Sırtımda ağır yükler var, belim büküldü. İçimde ki gizli dertleri bilensin. Sen yardım et Allah’ım. Bilirim ki sen ol dersen her şey olur. Dert dediğin gelir geçer. Sığındığım sensin Allah’ım. Cumamıza bize hayırlı kıl ve bizi senin karşında mahrum olanlardan eyleme. Amin.

Cumanız bereketli ve hayırlı olsun. Rabbim Cuma günü hürmetine ne derdiniz var ise size dermanını bağışlasın. Kuş gibi hafiflesin omuzlarınız. Amin.

En Şık Cuma Günü Sözleri

 

Allah’ım sen bizleri Reyyan kapısından girenlerden eyle. Kevser suyundan içen, tuba dalları altından gölgelenenlerden eyle. Firdevs cennetinde köşk sahibi olanlardan eyle. Dünya’nın yalancı cennetine kanıp da asıl dünyadan vazgeçenlerden eyleme. Amin.

Cuma günü kim bir kardeşine yardım ederse Allah’ta o yardımın hürmetine on ayardım eder, derdine derman bağışlar. Sen de bir dostuna el uzat ve onu düştüğü yerden kaldır. Şüphesiz ki cennette bir yer edinirsin. Cumanız hayırlara vesile olsun.

Ey gökyüzü kurumuş yüreklerimize yağmurunu yağdır, ey yeryüzü aç gözlerimizi doyur, ey Allah’ım bizi gaflet uykusundan uyandır. Sen bizde ki her hali görensin. Dertlerimize derman ver ve hasta olan din kardeşlerimize Ya Şafi hürmetine şifa bağışla.  Cuma günümüzü bizim için güvenli bir liman kıl.


Rabbim’den ümmeti Muhammed için hayırlı ve bereketli bir cuma günü dilerim. Allah’ım Ümmeti Muhammed’e sen merhametinle muamele eyle. Bizleri de ümmeti Muhammed’den eyle. Amin…

Cumanız mübarek olsun tüm gönüllerinizden geçen hayırlı dilekleriniz en kısa zamanda gerçek olsun. Amin.

Herkese hayırlı ve bereketli bir cuma sabahı dilerim. Hayırlı Cumalar

Gülen yüzünüz hiç solmasın cuma hürmetine Rabbim tüm dertlilere dermanını göndersin. Amin

Bir cevap yazın