en şık cuma mesajları

hayatımıza anlam katan anlamlı cuma mesajları en şık cuma mesajları cuma mesajlar kısa ve öz güzel cuma mesajları özel cuma sözleri cuma gününe mahsus cuma mesajları cuma günü paylaşabileceğiniz çok güzel ve anlamlı cuma sözleri ile sizlerle mübarek bir gün geçirmenin sevincini yaşıyoruz. Bize cuma gününü veren Rabbimize Hamdü Senalar olsun.

en şık cuma mesajları

en şık cuma mesajları

 

En Son Cuma Mesajları

Bak geldi çaldı kapını cuma, nasıl karşılayacaksın misafirini? Dua edip el açarak mı, yoksa görmezden gelip evinden kovarak mı? Sen onu nasıl karşılarsan Allah’ta huzurunda seni öyle karşılar. Hayırlı cumalar.

Senin bayramın bugündür. Camiye git, dua oku, namaz kıl, Kuran oku, iyilik yap. En önemlisi af dile, tövbe et. Cumanız mübarek olsun, dualarınız kabul olsun.

Cuma öyle bir cumadır ki, günah işleyene üç kat günah sevap işleyene on kat sevap yazılır. Allah seni de cennetiyle inşallah karşılaştırır. Hayırlı cumalar.

Sen Allah’ı dola diline, gerisi hikaye. Tüm emeğini tüm sevgini ver Rabbine karşılığını görürsün merak etme. Hayırlı cumalar.Seni annen babandan başka karşılıksız seven varsa o Allah’tır. Sen duanı eksik edersen Ondan asıl o çok günahtır. Hayırlı cumalar.

Sevgi emeksiz, cennet iyiliksiz olmaz. Allah görüyor her şeyi. Sen iyiliği yap boş ver gerisini. Hayırlı cumalar.

Sabahın güneşi üzerine doğsun, gecelerin hayırlı olsun. Geldi yine mübarek cuma, bu cuman da hayırlı olsun.

 

 

En Yeni Cuma Mesajları

 

Allah eksik etmesin bereketini üstünden, O her daim görüyor seni gökyüzünden. Sen dua kapısını aç, o alır seni canı gönülden. Hayırlı cumalar.

Rabbim işlerimizi kolay etsin. Günümüzü hayırlı ve bereketli etsin. En güzel günleri bizlere arkadaş etsin. Hayırı bereketli cumalar

Yaşıyorsun diye ölümü unutma. Kolaydasın diye zorluğu unutma. Sen yüreğinde tut Allah sevgisini daima. Hayırlı olsun yine mübarek cuma.Kötü kötüyse  sen uyma şeytana. Sen yürü Allah yolundan o seni götürür doğruya. Bugün de cumanız mübarek ola.

Allah’ın rahmeti yağsın üstüne, bereket dolsun hanene. Cuman mübarek olsun, dualarını eksik etme bu gece.

Sevgisini kazı kalbine, umudunu hiç eksik etme. Allah dua edeni bırakmaz yarı yolda merak etme, cumanız mübarek olsun.

Günler, haftalar geçer ama cumanın hikmeti bitmez. Her şey unutulur ama ettiğin dua unutulmaz. Hayırlı cumalar.

Gökler ve yerler O’nundur. Tercihini sen yapacaksın, sen göklere yükselen melek mi olmak istiyorsun, yerlerde sürünen zavallı mı? Bol düşünceli hayırlı cumalar.

Allah dualarınızı kabul, tövbelerinizi kabul huzuruna sizi kabul etsin. Cumanızı hayırlı eylesin, gönüllerinizi mutlu etsin. Hayırlı cumalar.

 en şık cuma mesajları resimli

 

resimli cuma mesajı

en şık cuma mesajları

en şık cuma mesajlar

resimli cuma günü mesajı

 

 

 

en şık cuma mesajları