En Güzel Cuma Mesajları

En Güzel Cuma Mesajları
en güzel cuma mesajları

en güzel cuma mesajları

Anlamlı Cuma Mesajları

cuma mesajları kısa ve öz en şık cuma mesajları cuma günü sözleri cuma mesajları yazılı hadisli cuma mesajları sözlü cuma mesajları yazılı cuma mesajı resimli cuma mesajları cuma videoları

Kıyamet geldiği gün dersin ki ne bu kalabalık. Anne bile kaçıyor evladından sen ne yapacaksın ey kul. İyilik yap iyilik, senin kurtarıcın ancak iyiliktir. Hayırlı cumalar.

Şu mübarek günde ayıp değil midir şeytana uymak? Namaz kılıp dua etmek varken bu suç işlemek niye? Cumanız mübarek olsun, Allah yanınızda olsun.

Çok dost gördüm hiçbiri Allah gibi yar olamadı. Çok dilek adadım da dualarım kadar kabul olmadı. Hayırlı cumalar.

Korkak olma insanoğlu. Dualar yanında olur gönülden edersen. Karanlıkta kaldığında Allah gelsin aklına. Hayırlı cumalar dilerim.

Gözünün feri hiç solmasın, kalbinden Allah sevgisi eksik olmasın. Cuman bereket dolsun, dualar seninle olsun. Hayırlı cumalar.

Nasıl yaşarsan o şekilde ölürsün. Sen dualarla yaşa da Allah senden de razı olsun. Öyle iyilikler yap ki cenaze namazın dolsun. Hayırlı cumalar.

İyilikten zarar gelmez, kötülüktür insanı bitiren. Kötülük sana cehennemi sunarken gerek var mı cennet dururken? Hayırlı cumalar.

Şeytan dürtüklese de seni kanma ona sakın. Melekleri dinle yolun orasıdır. Anlık güldüm sanarsın cehenneme atar şeytan dediğin. Hayırlı cumalar.

 

 

En Yeni Cuma Mesajları

Allah için yap ne yapıyorsan gösteriş için değil. Bugünün iyi diye muhtaç olmayacağının garantisi yoktur. Hayırlı cumalar.

Bir çocuğa el kaldırdığında tüm lanetler üzerine okunur. Fakat bir çocuk sevindirdiğin zaman cennet senin olur. Hayırlı cumalar.

Dünya her şeyi gösterişli gösteren, aslında kendisi de yalan olan bir kurulu düzendir. Sen ahireti düşün ah orası ne güzeldir. Hayırlı cumalar.

en güzel cuma mesajları ile mübarek bir cuma günü geçirmenizi Yüce Rabbim!den niyaz ederim.

Hiç düşündün mü, dünya böylesi güzelliklerle doluysa ahiret nasıldır diye. Burada yaşamak için bir çaba veriyorsan orası için on çaba göstereceksin. Allah günahlarımızı affetsin. Cumamızı mübarek eylesin.

İnsanları kırma, konuşarak anlat derdini. Allah’a şirk koşma, dua ederek göster kendini. Şükür eksin etme, o gösterir dinini. Allah cumanızı hayırlı, gönlünüzü ferah eylesin.

Daha fazla ve en güzel cuma mesajları için Güzel Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sevap istiyorsan dua et. Dualarda çok büyük sevaplar saklıdır. Cenneti diliyorsan şükür et. Şükürde Allah seni mutlaka cennetine alır. Bugünler dünyada kalır sen iyiliğini ahirete yatır. Hayırlı cumalar.

 

Cuma Videoları

Rabbim Cuma günü hürmetine hepimizi affetsin Amin.

 

Cuma Günü Videoları

Bir cevap yazın