Yazılı Cuma Mesajları

Yazılı Cuma Mesajları

yazılı cuma mesajları

Yazılı Cuma Mesajları

En Güzel Cuma Mesajları 2020

cuma günü sözleri en yeni cuma mesajları etkileyici cuma mesajı en şık cuma mesajları en son cuma mesajları anlamlı cuma mesajları mübarek günde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz çok özel cuma sözleri ve cuma günü mesajları

Gönlünüzden iyilik ve hayır getirsin diye geçirdiğiniz her dua kabul olsun. Cuma’nın güzelliği ve iyiliği üzerinizde olsun.

Bugün Müslüman alemi için en güzel ve en hayırlı gecedir. Her hafta bugünü bize hatırlatan ve iyilik meleklerini bize gönderen Rabbimize şükürler olsun. Cuma gününüz güzel geçsin.

Bütün haftanın en güzel günü Cuma’dır. Bugün bizim için yenilenme, barış, dostluk ve muhabbet dilemek için bir fırsattır. Sevdiklerimizle barışalım ve kırgınlıklarımızı unutalım. Hayırlı Cumalarınız olsun.

En güzel ve en hayırlı gecelerden biri Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan kutlu gecedir. Her Cuma gecesi sıkıntılarımızdan ve dertlerimizden kurtulup, ibadet etme, huzur ve rahatlık bulma günüdür. Güzelliklerin, dostluğun ve iyiliğin hatırlandığı bir gece olsun.

Bütün umudunuzu kaybettiğinizde hatırlamanız gerekir ki Cuma günü bütün günahlarımızdan arınmak, yenilenmek, sahip olduklarımızı hatırlayıp güç bulmak için bir fırsattır. Bize her hafta bugünü yaşatan Rabbimize şükürler olsun. Herkes tekrar hatırlasın ki Rabbimiz her zaman sabredenlerden yanadır. Hayırlı Cumalar.

Cumanız aydınlık ve güzel geçsin. Bu gece ettiğiniz bütün dualar kabul edilsin. Bu hayırlı gece için şükürler olsun.

  

Bugün günlük dertlerden, sıkıntılardan ve hırslardan kurtulmak için bize hediye edilmiş bir gündür. İbadet ve güzel dualarla geçirerek en hayırlı gecemizi kutlayalım ve merhamet ve güç dileyelim. Hayırlı Cumalar.

 

 

Cuma Günü Mesajları Yazılı Sözlü

 

Allah’ım gönlümüze yar diye düşeni alnımıza kader diye yaz. Bu Cuma günü hürmetine dilinde ayet, yüzünde nur olan eşler ve bizi öldükten sonra cennette Fatma anamız ile komşu edecek evlatlar bağışla bizlere. Bu mukaddes Cuma günü hürmetine dualarımızı kabul eyle ve bizlere hayırlı bir gelecek bağışla. Amin.

Allah’ın rahmet yağmurlarını aralıksız yağdırdığı bu hayırlı gecede avuçlarınızı kaldırarak ettiğiniz tüm dualarınız kabul olsun, göğsünüzü sıkıştıran dertleriniz son bulsun ve ruhunuzda leke bırakan tüm sıkıntılarınız şifa bulsun. Cumanız hayırlı olsun.

yazılı cuma mesajları her zaman kolayca ulaşabileceğiniz en güzel cuma sözleri

Cennete ağaç dikmek istiyorsanız Cuma günlerini samimiyet ile ihya edin ve diliniz ile hiçbir kulun kalbini kırmayın. Cennete ki ağaçlarınızı tebessüm ile sulayın ki cennete ki köşkünüz orman için de olsun. Gül kokulu cumalar dilerim.

  

Daha fazla ve en güzel cuma mesajları için Güzel Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

 

Videolu Cuma Mesajı