En Şık Cuma Mesajları Yazılı

En Şık Cuma Mesajları Yazılı

en şık cuma mesajları yazılı

en şık cuma mesajları yazılı

En Son Cuma Günü Mesajları ve Cuma Sözleri

cuma gününe özel mesajlar en güzel cuma mesajları güzel cuma sözleri yeni cuma mesajları etkileyici cuma günü mesajları mübarek cuma mesajları hayırlı cumalar resimleri

Allah’ım bizleri gönlü güzel, yüzü güzel, ruhu güzel kullarından kıl bizleri yolundan ayırma ve kimseye el açtırma. Hayırlı cumalar.

Ümmetim olmadan cenneti dahi istemem diyen bir Peygamberimiz Hz. Muhammed’e ( Sallallahü Aleyhi ve Sellem ) ümmet olabilmeyi nasip eyle. Hayırlı cumalar.

Cuma günü öyle bir an vardır ki, yapılan dualar geri çevrilmez kabul olurmuş. Cuma günü her an dua eden ve duası makbul olan kullarından olmak ümidiyle. Hayırlı cumalar.

Allah’ım sadece zora düşünce seni hatırlayan ve kapına gelen kullarından değil her an senin yolunda olan ve sana dua eden kullarından eyle. Hayırlı ve bereketli cumalar.

Allah bizleri doğru ahlak üzerine kılsın. Çünkü ahlaksızlık çok kötü bir illettir. Bu mübarek Cuma gününde Allah yolundan ayrılmayan kullarından olmanız dileğiyle. Cumanız mübarek olsun.

Hesap günü amel defterini sağ elden alan kullarından olmak duasıyla. Çünkü amel defterini sağ elden alanlar Allah’ın sevgili kullarıdır. Hayırlı cumalar.

İnsanlar ellerini semaya kaldırdığı zaman aklına ilk gelenler sevdikleridir.  Bu mübarek Cuma gününde dualarınızda bulunmak ümidiyle cumanız mübarek olsun

Bizleri şefkatle büyüten ve senin cenneti ayakları altına serdiğin annelerimize hayırlı evlatlardan eyle.  Cumanız mübarek olsun.

En Güzel Cuma Sözleri Yazılı

 

Allah’ım yaptığımız her işte bizlere başarılar muvaffak eyle. İşlerimizi Peygamber Efendimizin ( Sallallahü Aleyhi ve Sellem ) çizmiş olduğu yoldan yerine getirmemizi sağla. Hayırlı cumalar.

Allah’ım hakkımızda hayırlı olan amellerimiz gönlümüzün de razı olmasını sağla. Gönlümüzden geçen dualarımızı da hakkımızda hayırlı kıl. Cumanız mübarek olsun.

Allah gelmiş ve geçmiş bütün günahlarımızı bağışlasın. Bizleri Salih amel üzerine kılsın ve doğru yoldan ayırmasın.

Allah’ım ellerimizi açıp boynumuzu büktük ve sana yalvarıyoruz ne olur bizleri affet ve cennetine koy. Hayırlı cumalar.

Allah’ım kibir ve riyadan sana sığınıyoruz ne olur bizleri bir an bile nefsimizle baş başa bırakma. Cumanız hayırlı ve bereketli olsun.

Ahir zaman fitne ve fesadından Allah bizleri korusun. Başımız gelecek kaza ve belalardan Allah’a sığınırız. Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım sen bu canı bize emanet olarak verdin ne olur bu emanet bizde olduğu sürece bizi bu emanette emin kıl. Hayırlı cumalar.

Daha fazla ve en güzel cuma mesajları için Güzel Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

 

Cuma Mesajı Resimli

 

cuma günü mesajı

En Şık Cuma Mesajları Yazılı

cuma mesajı resimli

resimli cuma mesajı

 

Videolu Cuma Mesajı

 

cuma videoları


cuma günü mesajları vidyosu