En Güzel Cuma Mesajları

en güzel cuma mesajları cuma mesajları kısa ve öz en şık cuma mesajları cuma günü sözleri cuma mesajları yazılı hadisli cuma mesajları sözlü cuma mesajları yazılı cuma mesajı resimli cuma mesajları cuma videoları

Kapsamlı cuma mesajları

Rabbim bizlerin kalplerine kabul olacak dualar ihsan et. Allah’ım nasip etmeyeceğin hiçbir şeyin peşine düşürme. Güller kadar güzel bir Cuma olsun.

Kıyamet geldiği gün dersin ki ne bu kalabalık. Anne bile kaçıyor evladından sen ne yapacaksın ey kul. İyilik yap iyilik, senin kurtarıcın ancak iyiliktir. Hayırlı cumalar.

En Güzel Cuma Mesajları

en güzel cuma mesajları

Şu mübarek günde ayıp değil midir şeytana uymak? Namaz kılıp dua etmek varken bu suç işlemek niye? Cumanız mübarek olsun, Allah yanınızda olsun.

Çok dost gördüm hiçbiri Allah gibi yar olamadı. Çok dilek adadım da dualarım kadar kabul olmadı. Hayırlı cumalar.

Korkak olma insanoğlu. Dualar yanında olur gönülden edersen. Karanlıkta kaldığında Allah gelsin aklına. Hayırlı cumalar dilerim.

 

 

Hayırlı Cuma mesajları

 

Gözünün feri hiç solmasın, kalbinden Allah sevgisi eksik olmasın. Cuman bereket dolsun, dualar seninle olsun. Hayırlı cumalar.

Nasıl yaşarsan o şekilde ölürsün. Sen dualarla yaşa da Allah senden de razı olsun. Öyle iyilikler yap ki cenaze namazın dolsun. Hayırlı cumalar.

İyilikten zarar gelmez, kötülüktür insanı bitiren. Kötülük sana cehennemi sunarken gerek var mı cennet dururken? Hayırlı cumalar.

Şeytan dürtüklese de seni kanma ona sakın. Melekleri dinle yolun orasıdır. Anlık güldüm sanarsın cehenneme atar şeytan dediğin. Hayırlı cumalar.

Sizler için özel olarak hazırlanmış Hayırlı Cumalar Mesajları sayfasına bir göz atmaya ne dersiniz.

 

 

En güzel değişik Cuma mesajları

 

Allah için yap ne yapıyorsan gösteriş için değil. Bugünün iyi diye muhtaç olmayacağının garantisi yoktur. Hayırlı cumalar.

Bir çocuğa el kaldırdığında tüm lanetler üzerine okunur. Fakat bir çocuk sevindirdiğin zaman cennet senin olur. Hayırlı cumalar.

Dünya her şeyi gösterişli gösteren, aslında kendisi de yalan olan bir kurulu düzendir. Sen ahireti düşün ah orası ne güzeldir. Hayırlı cumalar.

en güzel cuma mesajları ile mübarek bir cuma günü geçirmenizi Yüce Rabbim!den niyaz ederim.

 

 

Güzel sözlü Cuma mesajları

 

Hiç düşündün mü, dünya böylesi güzelliklerle doluysa ahiret nasıldır diye. Burada yaşamak için bir çaba veriyorsan orası için on çaba göstereceksin. Allah günahlarımızı affetsin. Cumamızı mübarek eylesin.

İnsanları kırma, konuşarak anlat derdini. Allah’a şirk koşma, dua ederek göster kendini. Şükür eksin etme, o gösterir dinini. Allah cumanızı hayırlı, gönlünüzü ferah eylesin.

Daha fazla ve en güzel cuma mesajları için Güzel Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sevap istiyorsan dua et. Dualarda çok büyük sevaplar saklıdır. Cenneti diliyorsan şükür et. Şükürde Allah seni mutlaka cennetine alır. Bugünler dünyada kalır sen iyiliğini ahirete yatır. Hayırlı cumalar.

 

Cuma Videoları

Rabbim Cuma günü hürmetine hepimizi affetsin Amin.

 

Cuma Günü Videoları

 

Cuma Mesajları

 

Allah’ım bizleri duyduğu her şeyi söyleyen dedikodu yapan insanlardan eyleme ve bizi öyle insanlardan uzak eyle. Cumanız kutlu olsun.

Secde anı insanın Allah’a en yakın olduğu vakittir. Allah’ım bu vakitte ettiğimiz dualarımızı kabul et. Hayırlı cumalar.

İnsan sevdiği ile berabermiş Allah’ım bizleri başta peygamberimiz Hz. Muhammet ve sevdiğin kulların ile beraber eyle. Hayırlı cumalar.

Zengin kişi dünya malı çok olan kişi değildir gönlü zengin olan kişidir Allah’ım gönlümüzü zengin eyle. Hayırlı ve nurlu cumalar.

 

 

Ayetli cuma mesajları

 

Eğer bir günah işlediyseniz hemen Allah’a yönelin ve tövbe edin çünkü tövbe kapısı hiç kapanmaz.  Tövbesi kabul olan kullardan olmak dileğiyle hayırlı cumalar.

Karanlığı aydınlığa çıkaracak olan ve buna gücü yetecek tek kişi Allah’tır. Allah bizlerin de karanlıklarını aydınlığa çıkarsın. Cumanız mübarek olsun.

 

 

Kısa cuma mesajları

 

Allaha iman edenlerin yardımcısıdır. Allah’ım bizlere iman ver ve Son nefesimizi imanla vermeyi nasip et. Hayırlı ve nurlu cumalar.

Bu dünya gelip geçici bir yerdir. Asıl istikametimiz ebedi âlem olan ahiret âlemidir. Ahirette ve dünyada Allah’ın sevdiği kullarından olmak duasıyla cumanız mübarek oldun.

Allah’ın rahmetine mazhar olacak kişiler Allah’ın (Celle Celalühü) ve Peygamber Efendimizin (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) yolunda olanlardır. Allah bizi doğru yoldan ayırmasın. Cumanız kutlu olsun.

 

 

En yeni cuma mesajı

 

En güzel dualardan bir tanesi de günahsız bir ağızla yapılan duadır. Dostun dosta duası günahsızdır. Cumanız mübarek duanız kabul olsun.

 

en güzel cuma mesajları