cuma mesajları kısa ve öz

cuma mesajları kısa ve öz

cuma mesajları kısa ve öz

cuma mesajları kısa ve öz

Cuma Mesajları 2021 Yazılı

etkileyici cuma günü mesajları cuma günü mesajlar kısa ve öz en güzel anlamlı cuma mesajları kısa en şık cuma mesajları hadisli cuma mesajları özlü cuma sözleri cuma mesajları resimli güzel kısa cuma mesajları

Allah’ım aklıma hikmet, gönlüme ferahlık, ruhuma huzur ver. Cuma gününde beni de iyi kullarından eyle, şeytana ver şer. Hayırlı cumalar.

Dua et iyilik görmek istiyorsan, sana sadece Allah (Celle Celalühü) yapabilir istediğini. Sen ona ver ki dilediğini o da geri çevirmesin seni. Hayırlı cumalar.

Kaderine dert yanacağına yarınını güzelleştirmeye bak. Parayla pulla değil dualarla kur kendine ev bark. Bu dünya elbet bitecek ancak bitmeyecek ahiretteki sevaplar. Hayırlı nurlu cumalar.

Acı çok ağır gelse de yüreğine en içten duayı ettirir Rabbine. Bu yüzden Allah (Celle Celalühü) sevdiği kullarını daha çok deniyor, dua mı edecek yoksa isyan mı edecek diye. Sen bizi dua edenlerden eyle Allah’ım. Hayırlı bereketli cumalar.

Kötüyse kaderim Allah dualarla iyileştirsin. Bu cuma da dualarınızla Allah (Celle Celalühü) yanınızda olsun. Cumanız mübarek olsun.

Kötülüğe kötülük yaparak değil, iyilik yaparak karşılık ver. Bu cuma gülsün Allah yüzüne, cumanız mübarek olsun.

Allah (Celle Celalühü) kendini hatırlayanları sever, Allah diyenleri sever. Sen seversen Allah’ı o sana hep bana gel der. Hayırlı cumalar.

Daha fazla ve en güzel cuma mesajları için Güzel Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.


 

Cuma Günü Sözleri 2021 Yazılı

Allah (Celle Celalühü) yolunda yürüyenlere, namazı huzur bilenlere, sen de gel dualarla Rabbine. Hayırlı cumalar.

Ne mutlu ki cumayı yine gördük. Allah’a olan inancımızı bir kat daha gösterebildik. Ne mutlu içimizde Allah (Celle Celalühü) sevgisi var. Hayırlı cumalar.

Ahiret daha güzel inan buna. Bu dünya gelip geçici inanma. Hayır işle yine bu cuma karşılığını verecektir Allah. Hayırlarla dolu cumalar dilerim.

Eşini kutla, dostunu kutla komşunu kutla. Bugün Müslüman bayramı utanma. Hayırlara vesile olacak bir cuma geçirmeniz dileğiyle hayırlı cumalar.

Milyonlarca şükür senin olsun, bin bir dua sana dolsun. Yollarımız hep bir olsun, cumamız mübarek olsun.

Sen seversin kalbindekini, ben severim Rabbimi. Sen gel benimle et duanı. Cumalar bunun içindir yap şükrünü. Hayırlı cumalar.

Üç günden fazla küs durma kardeşinle, aranıza şeytan girer. Fazla uzatma tartışmayı araya uçurum girer. Herkese hayırlı cumalar.

cuma mesajları kısa ve öz sevdiklerinle paylaş

Şefkat göster bir çocuğa, senin olsun olmasın. Peygamberimiz (Sallalahü Aleyhi ve Sellem) gibi okşa saçını o çocuğun da yüzü gülsün. Cuma günü ameline bir sevap daha dolsun. Hayırlı cumalar.

 

Resimli Cuma Mesajı

 

cuma günü mesajı resimli

cuma mesajları kısa ve öz

resimli cuma mesajı

cuma resimli mesaj

 

Cuma Mesajları Sözleri

 

en güzel cuma sözleri


en güzel cuma mesajları