Cuma Mesajlar Kısa Anlamlı


cuma mesajlar kısa anlamlı

Cuma mesajları

yeni cuma mesajları en son cuma mesajları en şık cuma mesajları anlamlı cuma mesajları cuma sözleri yazılı cuma sözleri cuma günü ile ilgili güzel mesajlar

Bütün canlıları yoktan var eden ve onlara hayat bahşeden Allah ( Celle Celalühü ) hepimizin günahlarını bağışlasın. Cumanız mübarek olsun.

Mübarek gün ve geceler vardır Allah insanların bu günlerde günahlarını bağışlar. Cumada o günlerden bir tanesidir bağışlanmak dileğiyle hayırlı cumalar.

Allah’ın Rahmetinin insanlar üzerine yağdırdığı bu gecede bizlerinde bu rahmetten faydalanmamız ümidiyle cumanız mübarek olsun.

Cuma Mesajlar Kısa Anlamlı

cuma mesajlar kısa anlamlı

 

En güzel anlamlı Cuma mesajları kısa

 

Günler vardır rahmetiyle ve ferahlığı ile insanları serinleten Cuma işte bu günlerden bir gündür. Yaptığınız bütün dualar kabul olsun cumanız hayırlı olsun.

Allah’ın affedemeyeceği günah yoktur. Bu mübarek günde Allah ( Celle Celalühü ) sizlerin de günahlarınızı affetsin.  Cumanız kutlu olsun.

Allah ( Celle Celalühü ) bizleri zalimlerin karşısında mazlumların yanında saf kılsın. Allah ( Celle Celalühü ) bizleri ve sizleri doğru yol üzerine haşr olan kullarından eylesin. Hayırlı cumalar.

 

 

Anlamlı Cuma mesajları

 

Müslüman verdiği sözü tutan kişidir. Bizlerde dosdoğru verdiği sözü tutan kullarından oluruz inşaAllah. Cumanız mübarek olsun.

Allah’ın ( Celle Celalühü ) biz kulları için indirdiği ayetlere sımsıkı sarılan onları hayatı için düstur edinen kullarından olmak dileğiyle cumanız mübarek olsun.

Rahmeti sınırsız olan Allah’ın ( Celle Celalühü ) bizleri de rahmeti ile sardığı kullarından olmak dileğiyle. Hayırlı cumalar.

Kıyamet gün herkesin bağışlanmak istediği çok zor bir gündür. Allah kıyamet gününü bizlere kolay eylesin. Cumanız mübarek olsun.

 

Cuma mesajı kısa

İnsan sürekli Allah’a muhtaç bir şekilde yaşar Allah’ın ( Celle Celalühü ) ise kimseye ihtiyacı yoktur. Allah’ın affına mazhar olan kullarından olmanız dileğiyle. Hayırlı cumalar

Bir yaprağın hareketine bile hükmeden Allah ( Celle Celalühü ) bizleri de bir an bile yalnız bırakmaması ümidiyle cumanız mübarek olsun.

Daha fazla ve en güzel cuma mesajları için Güzel Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Cuma mesajları kısa ve öz

 

Allah kalbinize gelen vesveseleri bir an önce gidersin, sizlere gönül rahatlığı versin cumanız kutlu olsun.

İlk ayet oku emridir. Bizler de Allah’ın varlığını gören doğadaki Allah’ın ( Celle Celalühü )  mucizelerini gören kullarından kılsın.  Hayırlı cumalar.

Cuma Mesajlar Kısa Anlamlı

cuma mesajları kısa ve öz

 

Cuma mesajları kısa ve öz resimsiz

 

Allah ( Celle Celalühü ) Kur’an’ı Kerim’i bu dünyada aziz kıldığı gibi. Bizleri ve sizleri de ahirette aziz kılsın. Dualarınızın kabul olması ümidiyle.  Cumanız mübarek olsun.

Allah bizleri Salih kulları arasında haşr olmayı nasip et. Bizleri bir an bile nefsimizle ve şeytanla yalnız bırakma hayırlı cumalar.

Cuma günümüz hayırlara vesile olsun. Hayırlı ve bol kazançlar elde edecek güzel ve ibadetli yaşayacak işler nasip etsin. Hayırlı kazanç kapıları nasip etsin Rabbim bizlere… Amin Amin Amin

 

 

En Güzel Cuma Mesajı

 

Tövbeleri kabul edecek ancak Allah’tır ( Celle Celalühü ). Ne günah işlerseniz de Allah’ın Rahmeti daha büyüktür. Allah ( Celle Celalühü ) günahlarınızı affetsin, affolunanlardan eylesin. Cumanız mübarek olsun.

 

Cuma mesajları kısa ve öz 2020

 

 

Cuma mesajları kısa hadisler

 

 

Videolu Cuma Mesajları


cuma mesajlar kısa anlamlı