Anlamlı Cuma Mesajları Yazılı

Anlamlı Cuma Mesajları Yazılı

anlamlı cuma mesajları yazılı

anlamlı cuma mesajları yazılı

Yeni Yıla Damga Vuran En Güzel Cuma Mesajları

en şık cuma mesajları en güzel cuma mesajları güzel cuma sözleri yeni cuma günü mesajları resimli cuma mesajı manalı cuma mesajları ve sözleri ile mübarek cuma gününe özel en güzel yazılı mesajları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Hayırlı Cumalar dilerim

Tövbe kapısı sürekli açık olan bir kapıdır. Allah bizleri bir an bile bu kapıdan uzak kılmasın. Allah tövbe eden ve tövbesi kabul kulları arasına sizleri de alsın. Hayırlı ve bereketli cumalar.

Allah yarattı bütün kullarını yaratırken verir. Allah sizleri kimseye muhtaç etmesin rızkımızı helalinden verdiği kullarından eylesin. Cumanız mübarek olsun.

Allah kötülerin zalimlerin ve şeytanın şerrinden bizleri muhafaza eylesin. Bu mübarek Cuma günün de bizleri aziz kılsın. Cumanız mübarek olsun.

Allah bizleri sabreden kullarından kılsın. Çünkü Allah’ın en sevdiği kulları bir bela ve musibet geldiğinde sabreden kullarıdır. Cumanız kutlu olsun.

Anlamlı Cuma Mesajları Yazılı

Bizleri cehennem azabından uzak eyleyecek ancak Allah’tır. O zor günde kendisinden razı olduğu kullarından eylesin. Cumanız mübarek olsun.

Allah sadaka veren kullarının ömrünü uzatır mallarını arttır bizlerde sadaka veren kullarla haşr olmak ümidiyle cumanız mübarek olsun.

 

 

İlgi Çekici En Güzel Cuma Sözleri Cuma Günü Mesajları

 

Mü’minler mallarını ancak zekât vererek helal kılarlar. Allah da bizlere zekâtını veren helalinden mal verenler arasında yer veren kullarından etsin. Hayırlı cumalar.

Zerre âleminden makro âleme kadar her şey Allah’ın ol demesiyle yaratılmıştır. Allah bizleri yolundan ayırmasın ve kapısından başka kapıya yönelmeyen kullarından etsin. Cumanız kutlu olsun.

Allah bizleri Hz. Muhammedîn ( Sallallahü Aleyhi ve Sellem ) sünnetine uyan ve onun yolundan bir an bile ayrılmayan onu kendine örnek kılan kulları arasından ayırmasın cumanız mübarek olsun.

Derdi yaratan Allah ( Celle Celalühü ) elbette o derdin şifasını da yaratmıştır. Allah ( Celle Celalühü ) bizleri dert ve hastalıklarına şifa bulan kullarından etsin. Duanız kabul cumanız bereketli ve kutlu olsun.

 

Cennette en çok ikram görecek kişiler namazını dosdoğru kılan kullarıdır. Allah ( Celle Celalühü ) namazlarını dosdoğru ve huşu içinde kılan kulları arasında bizleri de saysın. Cumanız mübarek olsun.

Her şeyi yaratan Allah ( Celle Celalühü ) bizleri de yaratmıştır. Bizler ancak Allah’a tövbe ederiz sadece Allah’tan yardım dileriz.  Allah’ın yardımına koştuğu kullarından olman ümidiyle. Hayırlı cumalar.

En güzel mal helal olandır. Allah ( Celle Celalühü ) boğazından helal lokma geçen ve yediği her lokmada Allah’ı hatırlayan kullarından eylesin cumanız kutlu olsun.

 

Sanma ki O seni görmüyor, en zor anında yardım etmek için dualarını bekliyor. Hayırlı cumalar.

Daha fazla ve en güzel cuma mesajları için Güzel Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Allah ( Celle Celalühü ) bedenimize ve dilimize sağlık ve sıhhat versin ki her an onu zikreden ve onu anan kullarından olmamız duasıyla. Nurlu cumalar.

 

 

 

Videolu En Güzel Cuma Mesajı

 

 

Rabbim bizleri razı olacağı amelleri yapan kullarından eylesin Amin Amin Amin

anlamlı cuma mesajları yazılı