anlamlı cuma mesajları

anlamlı cuma mesajları

anlamlı cuma mesajları

anlamlı cuma mesajları

En Yeni Cuma Mesajları

en güzel cuma mesajları en şık cuma mesajları cuma sözleri cuma günü ile ilgili güzel mesajlar cuma mesajları kısa ve öz hadisli cuma mesajları en son cuma mesajları en yeni cuma günü sözleri resimli cuma mesajı bulabileceğiniz güzel bir sayfaya hoşgeldiniz.

Bir haftanın üstüne geldi yine mübarek cuma. Sen bu yüce bayramını Kuran okuyup namaz kılarak kutla. Herkesin cuması hayırlı olsun.

Kıyamet Cuma günü kopacak demiş Yaradan. Sen ne yaparsan o gün senin kendinedir inan. Sen Rabbine inan, gerisi yalan. Hayırlı cumalar.

Sor bir kendine, cehennemde cayır cayır yanmak mı, cennetteki bağda güller açmak mı? Sen neyi istiyorsan onu yap kendine. Allah hepimizin sonunu hayır, cumamızı mübarek eylesin.

Dünya bu kavgaya değmez. Hanginiz bir çöp yarattı da huzursuzluk geçmez. Sen öbür dünyanı hazırla, burası fani, kalp kırmaya değmez. Hayırlı cumalar.

Namazı her gün kılıyor musun? Cuma günü kılınan namaz daha hayırlıdır. Kuran okuyor musun? Cuma günü okuduğun daha kabuldur. Allah cumanızı bereketli eylesin.

İyiler için Cuma gecesinden daha hayırlısı yoktur. Kötüler için ise cuma gecesi bir sondur. Sen kendine neyi yakıştırırsan senin de sonun odur. Hayırlı cumalar.

Mübarek günde en sevdiklerinizle birlikte feyizli bir gün geçirmeniz dileklerimle cumanız mübarek olsun

Çok değil, yalnızca dua. Sana verdiği onca nimetin karşılığı sadece bunu istiyor Allah. Cuma gecesini dua ederek yor hayra. Cumanız mübarek ola.

 

 

Cuma Mesajları Yazılı

 

Her perşembe ölüler sevdiklerinin evini ziyaret edermiş. Benim için dua ediyorlar mı diye. Sen dua eder misin ölüne? Allah öldükten sonra bir Fatiha almayı nasip etsin. Hayırlı cumalar.

Çekmezsin tespih çekersen. Duymazsın kötü söz Allah’ı dilinden eksik etmezsen. Kalbini ferah tut o görüyor her olan biteni göklerden. Hayırlı cumalar.

Dost edin kendine, dualar etsin seninle. Onunda aynı senin gibi Allah sevgisi olsun içinde. Cumanız mübarek olsun.

Allah’tan büyük yar olmaz. Sana kimse O’nun gibi yardımcı olmaz. Sen şükret Allah’a seni ondan başkası anlamaz. Hayırlı cumalar.

İnanıyorsan seni yaratana, teşekkür et dualarınla. Sen seviyorsan gönlündekini yaşat Ona en güzelini. Allah hayırlı cumalar göstersin.

Evlat sahibi oldum diye sevinme, gün gelir alır emanetini. Evladım gitti diye üzülme, o zaten sana emanet değil mi? Cumanın bereketi üstüne Allah korusun canımızı ciğerimizi. Hayırlı cumalar.

Sanma ki O seni görmüyor, en zor anında yardım etmek için dualarını bekliyor. Hayırlı cumalar.

Daha fazla ve en güzel cuma mesajları için Güzel Cuma Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Resimli Cuma Mesajları

cuma mesajı resimli

anlamlı cuma mesajları

resimli cuma mesajları

cuma günü resimli mesaj

 

anlamlı cuma mesajları

resimli cuma mesajlar

 

cuma günü resimli mesajlar

En Şık Cuma Mesajları

 

güzel cuma mesajları videosu


videolu cuma mesajı

 

En Güzel Cuma Mesajları Videosu

 

yeni cuma mesajları videosu


cuma mesajı videolu